Tutkularının peşinden sürükleyecek!

Çocukları tutkularının peşinden sürükleyecek hediyeler!

Sahip oldukları o sınırsız tutkuyla cesurca bir şeyler inşa etmeyi sürdürmeleri için işte miniklere alabileceğiniz hediye seçenekleri!

Çocuklara hangi süper güce sahip olmak istersiniz diye sorulduğunda, alınan cevaplar her zaman farklı olacak. Ve bu harika bir şey çünkü süper güçler; oyunun büyüsünden beslenir, oyunun doğası ile yakından ilgilidir ve çocukların tutkularından ilham alır. Nesiller boyunca çocuklar tutkularını, LEGO® setlerinin sunduğu sonsuz fırsatlarla hayata geçirdi ve belki de iki hikaye hiçbir zaman birbirinin aynısı olmadı. Sadece çocukların sahip oldukları o sınırsız tutkuyla cesurca bir şeyler inşa etmeyi sürdürmeleri için işte LEGO’dan minikler için alabileceğiniz yılbaşı hediyesi seçenekleri!

LEGO İyi Oyna araştırmasına göre*, ebeveynlerin çarpıcı bir şekilde %95’i oyunun çocuklarının sadece mutluluğu için değil, aynı zamanda genel gelişimleri için de çok önemli inanıyor. Araştırma diğer yandan oyunun, sadece çocuklara fayda sağlamakla kalmadığını, aynı zamanda aile bağlarını güçlendirdiğini, aile refahını artırdığını ve ebeveynlerin %90’ından fazlası için de bir rahatlama fırsatı sunduğunu gösteriyor.

Tam da bu nedenle, çocuklarınızın eşsiz yeteneklerini ve süper güçlerini kendilerinin keşfetmesini beklemeden, yeni yılda onlara oyunun süper gücünü hediye edin ve tutkularını keşfetmelerini sağlayın. Ve bu heyecanlı yolculuğa siz de onlarla birlikte katılın!

Dream

LEGO® DREAMZzz™ Bayan Castillo’nun Kaplumbağa Minibüsü 

7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bir set. Bu set ile çocuklar, kendi başlarına veya arkadaşlarıyla oynayarak saatlerce eğlenceli zaman geçirebilir. Parti modunda kaplumbağa minibüsü hareketli bir ağaç, dönen bir kaktüs ve açılabilen bir hazine sandığı ile süslenebilir. Ya da uçan denizaltı modunda bu kaplumbağa minibüsü bir roket ve hareketli bir periskop ile donatılabilir.

kong

LEGO® Super Mario™ Donkey Kong’un Ağaç Evi Ek Macera Seti

Çocuklar bu set ile Donkey Kong’un ormanda nasıl yaşadığını keşfedebilir. Bir ağaç ev inşa edebilir, bongo davuluyla rol yapabilir veya sadece hamakta dinlenebilirler. Ayrı olarak satılan LEGO® Super Mario™ Başlangıç Seti’ne bağlandığında etiketler, orman sesleri, ayak sesleri ve vurma seslerini etkinleştirerek uzun süreli bir oyun deneyimi sağlar.

friends

LEGO® Friends Kuaför Salonu

Bu set, farklı saç stillerini keşfetme heyecanını yaşayan Paisley’in hikayesi. Çocuklar, Paisley’in saçını ve yüz ifadesini değiştirerek onun kuaföre gitmeden önceki ve sonraki farklı görünümlerini kendi yaratıcıkları ile ortaya koyar.

city
LEGO® City Kayak ve Dağcılık Merkezi

Bu set, çocuklara eğlenceli bir yapı deneyimi sunmanın yanı sıra, karla kaplı kayak ve tırmanma merkezini açarak heyecan dolu maceralar için hazır hale getirmelerine imkan tanır. Buz pateni, kayak ve buz tırmanışı gibi sınırsız eğlence seçenekleri ile çocuklar, kış mevsiminde dair heyecan verici anlar yaratabilir. Tüm bu heyecanın ardından, sıcak çikolata molası ile rahatlayarak, her günü kış mevsimi için büyülü bir hairkalar diyarına dönüştürebilir.

91ZYxTBg4zL

LEGO® Araç Modifiye Atölyesi

Bu set, çocuklara en sevdikleri yarış arabalarını inşa etmeleri, özelleştirmeleri ve tamir etmeleri için gereken her şeyi sunar. Çocuklar, kendi kişiselleştirilmiş arabalarını inşa etmek için farklı farlar, tamponlar ve ipuçlarıyla birlikte çeşitli oyuncak motorları ve modüler ön ve arka bölümleri seçebilir. Set, 4 minifigür, 2 özelleştirilebilir araba ve bir dizi aksesuar içerir.

#lego #LegoSuperMario #LegoAraçModifiyeAtölyesi #LegoCityKayakveDağcılıkMerkezi #LegoDreamZzz™

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir