TOYDER iftar düzenledi

OYUNCAKÇILAR TOYDER İFTARINDA BİRARAYA GELDİ

Dostlukların pekiştirildiği, kırgınlıkların giderildiği Ramazan iklimimin yaşandığı bu ayda sektörümüz güzel bir iftarda yine biraraya gelmenin sevincini yaşadı.


Türkiye Oyuncakçılar Derneği (TOYDER) Yönetim Kurulu üyeleri ve oyuncak sektöründen Akar Oyuncak, BY Toys, Can Oyuncak, Efe Plastik, İstanbul Oyuncak Fuarı, KS Games, Matrax Toys, MGS Oyuncak, Prestij Oyuncak, Selay Toys, Tüyap Fuarcılık, Asya Oyuncak, Birlik Oyuncak, Ceren Oyuncak, Güçlü Oyuncak, Kayyum Oyuncak, Ketsan Oyuncak, Molmo Oyuncak, Oydaş Oyuncak, Toysan Oyuncak ve Universal Oyuncak firmalarının sponsorluğunda gerçekleşen, Esenler Kültür Merkezi’ndeki iftar yemeğinde başta TOYDER Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve EVSİD Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Burak Önder olmak üzere oyuncak sektöründe faaliyet gösteren ithalatçı, imalatçı, toptancı ve perakendeci oyuncak sektörünün bütün üyeleri ferah bir ortamda bir araya geldi.

Dayanışma ve beraberlik duygularının ön plana çıktığı iftar yemeğine oyuncak sektöründen firmalar katıldı.

Girişte TOYDER Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan davetliler hoş bir ortamda tüm sektör üyelerinin biraraya gelmesiyle özlemlerini giderdiler.

26 Mart 2024 Salı günü (bu akşam) düzenlenen iftar yemeğinde oyuncak sektörünü OYDER Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere plastik ve oyuncak sektörü temsilcileri ve çalışanları olarak 500’den fazla davetli yer aldı.

Esenler’de yer alan İstanbul’un en güzel iftar etkinliklerinin düzenlendiği bu tesisteki iftar yemeğinde eski sektör duayenleri de anıldı.

Ayrıca oyuncak sektörüne emeklerinden dolayı Ahmet Şungar, Avni Alataş, Birol Kayacan, Faruk Okuyucu, Fikret Kanat, Halil Köse, Hüseyin Ünal, Hüseyin Şaşmaz, İdris Şenver, İsmail Gül, Seyit Şahin, Suat Çiftlikçi, Raif Ayva, Ömer Bölükbaş, Ural Fırat ve Burçin Avar’a OYDER Oyuncakçılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri plaket takdim ettiler.

Yemek boyunca TOYDER Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan slayt gösterisi davetliler tarafından beğeni ile izlendi.

Bu organizasyonda emeği geçen oyuncak sektörü firmalarına Oyuncakçılar Derneği tarafından plaketler takdim edildi.

#TOYDER #OYDERiftar #iftar #ramazan #oyuncak-sektörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir